Відвідуй у Харкові 31 січня – 5 лютого

Відвідуй у Харкові 31 січня – 5 лютого

КОНЦЕРТ СКРЯБІН 

iEGJb__XfdQКОЛИ: 1 лютого о 20.00

ДЕ: “Пробка”, вул. Сумська, 3

ВАРТІСТЬ: 150 – 200 грн

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ: це вечір добра, шани та спогадів. Посмішок і любові! Все мiсто буде спiвати пiснi Андрія Кузьми разом iз гуртом СКРЯБIН, музиканти якого були поруч з Андрiєм протягом усього творчого шляху. Це не просто концерт – це вечір, коли кожен віддає шану другу, кумиру, талановитому музиканту Андрiю Кузьменку.

ДЕТАЛІ: vk.com/skryabinofficial

ТИПОГРАФІКА В WEB: МИСТЕЦТВО ЧИ ТЕХНІКА?

love-1024x640КОЛИ: 1 лютого о 19.00

ДЕ: “Fabrica space”, вул. Благовіщенська, 1

ВАРТІСТЬ: вхід вільний

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ: психологія шрифту визначає, який саме ефект матиме той чи інший шрифт на користувача. Типографіка – дуже значуща складова, ігнорування якої призводить до створення менш якісного веб-дизайну. Тому не пропустіть можливості оволодіти типографікою досконало.

ДЕТАЛІ: fabrika.space/typography-art-or-technique

RESONANCE: ROCK CLUB TOUR

cisafisha_148191457946КОЛИ: 2 лютого о 20.00

ДЕ: ККЗ “Україна”, вул. Сумська,35

ВАРТІСТЬ: 190 – 390 грн

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ: група “résonance” хоч формально і є камерної частиною
симфонічного оркестру, але також часто зараховується до ряду сучасних рок-груп, по суті не є ні тим, ні іншим. Репертуар гурту – це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли в золотий фонд людства, музика, створена найталановитішими людьми планети.

ДЕТАЛІ: www.facebook.com/resonance.group

ВІДКРИТТЯ ДРУГОГО СЕЗОНУ ЧЕСЬКИХ ЧЕТВЕРГІВ, ПОКАЗ ФІЛЬМУ “КОЛЯ”

к_5КОЛИ: 2 лютого о 18.00

ДЕ: книгарня “Є”, вул. Сумська, 3

ВАРТІСТЬ: вхід вільний

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ: чеські четверги відбуватимуться у книгарнях “Є” з 2 лютого по 27 квітня що два тижні, а з 4 травня по 29 червня — щотижня. “Фільми, як і література, здатні точно відобразити стан суспільства у певну епоху, — зауважує директорка Чеського Центру в Києві Луція Ржеґоржікова. — П’ятдесят років із життя країни, розташованої в самому серці Європи, можна буде побачити у дзеркалі веселих, зворушливих, повчальних історій на срібному полотні. Усі чеські кіночетверги ми поділили на чотири частини, в кожній із яких по чотири фільми, отже, загалом вам буде показано шістнадцять представників елітного чеського кіно”.

“Коля” (реж. Ян Сверак; 1996) – любовна комедія про чоловіка, який думав, що вже не може бути гірше, і не сподівався, що саме проживає найкращі моменти свого життя. У Франтішека вже посивіли вуса. Коля ще не досяг шкільного віку, вони зустрілися завдяки трагікомічній життєвій ситуації. Зрештою ці двоє залишилися самі. Старий молодчик і хлопчик, які один одного не розуміють у всіх значеннях цього слова. На них чекає довгий і складний шлях за усмішкою і любов’ю. Фільм отримав Оскара за найкращий іноземний фільм у 1996 році.

ДЕТАЛІ: book-ye.com.ua/vidkryttya-druhoho-sezonu-cheskyh-chetverhiv-pokaz-filmu-kolyа

ЯК ШВИДКО ВИВЧИТИ ІНОЗЕМНУ МОВУ. ПРАКТИЧНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

96dw4pow3qi-ben-duchacКОЛИ: 4 лютого о 18.30

ДЕ: “Fabrica space”, вул. Благовіщенська, 1

ВАРТІСТЬ: 50 грн

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ: іноземна мова – це не тільки запам’ятовування слів, це також граматика, розмовна мова, читання, письмо, аудіювання та вимова. На майстер-класі буде розібраний кожен з цих аспектів. У глядача сформується чітка картина вивчення іноземної мови. Майстер-клас проводить світовий рекордсмен із запам’ятовування великих обсягів інформації, поліглот, володар Рекорду Гіннеса в області запам’ятовування, людина з феноменальною пам’яттю – Олексій Бессонов.

ДЕТАЛІ: fabrika.space/how-to-learn-foreign-language-fast

категорії