Сергій Танчинець: “Нарешті настав той час, коли я займаюся лише музикою”

Сергій Танчинець: “Нарешті настав той час, коли я займаюся лише музикою”

Цього року БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ виповнилося 18, і за новинами гурту тільки встигай слідкувати: відбувся реліз альбому “5хвилин”, тур у підтримку якого ще триває, нещодавно був презентований кліп на пісню “Тону”, а офіційні спільноти у соцмережах уже запрошують на літні фестивалі, де гурт відіграє свою програму. Сергій Танчинець, фронтмен БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, поділився з “Територією” улюбленою музикою та фільмами, розповів, чого він боїться, та що любить, а ще ми поговорили про сім’ю, участь у “Х-факторі” та улюблені хобі.

ПРО УЧАСТЬ У «Х-ФАКТОРІ» ТА ГУРТ

Атмосфера на шоу провокувала до написання пісень. На “Х-факторі”, звісно, не вистачало часу і сну, але атмосфера була дуже весела, творча. Ви постійно готуєтеся, радитеся, допомагаєте один одному. Ти весь час знаходився в оточенні музики і у вільний час неможливо було не писати. Коли ж ти вдома, ти займаєшся родиною, побутовими справами. А на шоу саме ця творча та командна атмосфера дуже допомагала, і в написанні текстів також.

У першу чергу, ми вийшли із зони комфорту. Це найбільша користь. Також прихильників більше стало. Але вихід із зони комфорту – це найосновніше: коли ти робив 17 років щось одне, а тут доводиться робити інше. В принципі, ми так само грали рок-музику, але ми не так, як завжди, готувалися до виступу, розбирали посекундно свій номер, така клопітка робота, яка дуже часто для нас була некомфортною, у певній мірі, ми переступили через себе.

Зона комфорту – це найстрашніше для всіх людей.

Ми нічого не втратили під час шоу. Тільки мало перебували з близькими.

18-річчя гурту. Насправді сумно, що стільки часу потрачено і стільки було зроблено неправильних кроків. Якби було зроблено все правильно на п’ятий рік існування гурту, то результат був би на 13 років раніше. Рухатися у правильному напрямку ми почали десь 5 років тому. Але шкодувати нема за чим, усе сталося так, як мало статися.

ПРО ШАНУВАЛЬНИКІВ ТА МУЗИКУ В УКРАЇНІ

У мене є хештег у соцмережах #люблюлюдей. І я намагаюся любити людей. А коли прихильники люблять і поважають твою творчість, то як їх не любити. Я відповідаю усім на повідомлення в соцмережах. У мене немає жодного непрочитаного. Тому що ми для них робимо музику, і така особиста увага потрібна цим людям. Поки я матиму фізичну можливість відписувати всім, я це робитиму, звичайно, якщо дійде до 300 повідомлень за день, то навряд.

У шоу-бізнесі України зараз відбувається перехідний період. Взагалі я не експерт цих процесів, але сильно піклуюся про рок-шоу-бізнес. І він доволі успішно розвивається: тури, альбоми, Фіолет, Антитіла, СКАЙ, усі щось роблять. Усе, що я бачу довкола себе, у всіх усе добре, зали не гігантські, квитки коштують не 60 євро, але колектив може існувати.

vtpjpZCFj1M

Ти не доходиш до всієї своєї потенційної цільової аудиторії . Фіолет, Vivienne Mort, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Ми працюємо над цим, нам ще потрібно рухатися. Антитіла, СКАЙ уже знайшли свою аудиторію, я не знаю людей, які б не чули про ці гурти. Мені подобається долати труднощі, знаходити нового слухача. Зараз у БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ є потужна менеджерська команда, яка чітко знає, що вона має робити і коли, і має продукт, з яким треба працювати. Зараз у нас усе добре, працюємо та рухаємося далі.

Тепер суспільство перелаштовується на інший лад, вимагає своєї, рідної музики, до того ж, люди хочуть нової музики, вони ходять на концерти, можливо, і не за великі кошти. Класно світити Океан Ельзи та Бумбокс, але хочеться свіжої крові.

СІМ’Я

Родина розуміла, для чого відбувалася участь у шоу і чому. У дочки були свої фаворити. Вона казала: “Ти, звичайно, найкласніший на проекті, але…”. І це “але” мало на увазі, що хтось інший подобається їй більше. Спочатку вона вболівала за Іруську, потім Кудрявців, але зрештою вона зрозуміла, що DETACH – це дуже круто.

Батьки теж були задоволені, їм подобалося. Тато є тато – “Все класно”. А мама пишалася. Їм взагалі з самого початку подобалося, що я займався музикою. Вони раділи, підтримували мене. І в певний момент перестали сприймати це як дитяче захоплення, а вже як роботу, яку людина хоче вдосконалювати. Коли ми переїхали до Києва, стало зрозуміло, що я буду займатися цим усе своє життя. У мене доволі прогресивні батьки, вони все розуміють.

“БАЙКЕР З ДВОРІЧНИМ СТАЖЕМ”

Байкер з дворічним стажем. Так, у мене був байк, але я його продав. Він був побудований майже з нуля, зроблений повністю під мене. Але це була радянська техніка, він класно виглядав, але дуже погано їздив, тому я вирішив його продавати. Потрібний хороший японський донор, на базі якого я побудую те, що було. Просто зараз немає часу. Я люблю мотоцикли в стилі “café racer”, “bobber”. А був у мене байк у ретро-стилі, спеціально зіржавлений бак зробили.

Sergiy_tanchinets

Я працював фрілансером, я б і зараз цим займався, але немає часу. Зараз багато зустрічей з медіа, репетиції. Але нарешті настав той час, коли я займаюся лише музикою.

Для підтримки форми допомагає спортзал. Зараз закінчився абонемент, тому потрібно поновити. Намагаюся вмовити хлопців зі мною ходити, але вони щось не хочуть.

Фобії. Я чомусь боюся собак. Мене ніколи вони не кусали, але я катастрофічно боюся бути покусаним собакою.

Домашні тварини. У мене є Гром, Громилко, рудий кіт. Але дуже хочу собаку.

Комфорт – це коли в мене є час, і я не дратуюся, що щось не встигаю.

Люблю червоне вино. Останнім часом полюбив зелений чай без цукру, люблю весною їздити на мотоциклі.

Не люблю запізнюватися. Як правило, я приходжу на зустрічі на півгодини раніше. Не подобається хамство, коли смітять на вулиці.

Найбільше ціную в житті життя. Те, що ми маємо змогу жити. Те, що ми отримуємо задоволення від спілкування з людьми, яких зустрічаємо. Це можна сказати про сім’ю, про гурт тощо.

Я постійно це все порівнюю, порівнюю з життям людей, які справді мають проблеми. Коли в тебе щось не виходить, просто зберися з силами, рухайся далі і роби свою роботу. Я думаю, що всі так порівнюють своє життя з кимось і розуміють, що не все так погано.

  Сергій Танчинець радить:

СЛУХАЙ. Останнім часом з величезним задоволенням слухаю своїх колег: Vivienne Mort, Фіолет, Бумбокс, Антитіла. Люблю Stereophonics і таких світових визнаних монстрів, як Metallica, Depeche Mode, Lenny Kravitz. Я не є гурманом у музиці, які збирають платівки, або вислуховують щось андеграундне і дуже круте. Я слухаю те, що слухають усі, маю на увазі, суспільство, яке думає. Кажуть, що для музиканта корисно слухати багато музики, бо з неї потім складаєш свою. Можливо, це так, але в мене виходить без цього. Наш гітарист Андрій справжній меломан, от він часом підгодовує мене новими музичними хвилями, мені того достатньо.

ЧИТАЙ. Немає часу. І це не відмазка, справді немає. Останнє, що я прочитав, це декілька книг Мирослава Дочинця.

ДИВИСЬ. Якщо говорити про улюблений жанр фільмів, то це наукова фантастика, також люблю фільми про космос, “Discovery”. Подобається з Майклом Дугласом старий фільм “Гра”, також люблю “Форреста Гампа”.

МАНДРУЙ. Минулого року ми з сім’єю місяць відпочивали на Шрі-Ланці, і я всім раджу там побувати, бо це неймовірно круто. Подорожувати Європою мені не цікаво, тому що я виріс в Мукачево і Європи бачив достатньо багато. Напевно, наша наступна поїздка буде в Тайланд або В’єтнам. А на Шрі-Ланці люди просто живуть в раю. Ще раджу в Карпати їхати відпочивати.

ВІДВІДУЙ. Зазвичай нема часу на якісь події; куди наша піар-менеджер, Марина Степанська, скаже, що треба йти, туди і йду. Але, звичайно, ходжу на концерти колег. Так ти показуєш свою підтримку, бачиш, як люди працюють.

 

категорії