#Мамоячитаю: флешмоб-конкурс від “Території твого розвитку”

#Мамоячитаю: флешмоб-конкурс від “Території твого розвитку”

#мамоячитаю
Флешмоб-конкурс від “Території твого розвитку”! 

У вересні минулого року ми організували флешмоб, за допомогою якого пропонували усім разом спробувати надихнути ще більше людей на читання книг. Конкурс пройшов дуже активно, з чималою кількістю учасників, тож ми вирішили повторити його і цьогоріч.

Тож долучайтесь до нашого флешмобу-конкурсу та вигравайте подарунки!

Умови:
– зробити фотографію із книгою, яку ви зараз читаєте (фото довільного характеру, не обов’язково, щоб вас було на ньому видно);
– скопіювати текст нижче, заповнити (написати 3 ваші улюблені книги (при бажанні можете і більше) та обрати 5-ьох друзів, яким передаєте естафету) і опублікувати його разом із фото у себе на сторінці;

____________Текст, який потрібно копіювати__________

Разом із “Територією твого розвитку” надихаємо людей читати більше. 
#мамоячитаю 

Мої улюблені книги: 
1. 
2. 
3. 
Друзі, долучайтесь до флешмобу (Тут активні посилання на 5 друзів, починаємо набирати ім’я друзів з @) 
Детальніше про флешмоб: goo.gl/vptKxe
________________________________________________

20 вересня, за допомогою хештегу #мамоячитаю, ми оберемо 5 переможців – 3 переможців за допомогою додатку Random та 2 оберуть організатори за найоригінальніші фото.

Переможці отримають:

– за найоригінальніші фото ми оберемо 2 переможців, кожен з яких отримає одну будь-яку книгу ціною до 250 грн, яку ми зможемо придбати у Львові та надіслати вам.

– за допомогою додатку Random ми оберемо 3 переможців, кожен з яких отримає по 2 скетчбуки на вибір від Територія Market;

Також ми будемо регулярно переглядати по хештегах ваші пости та робити репости публікацій, які нам найбільше сподобаються, з ваших сторінок у “Територію”.

P.S. Додатково, 20 вересня за допомогою додатку Random, визначимо переможця серед тих, хто зробить репост запису із цим текстом у наших соціальних мережах. Переможець отримає нову книгу Максима Кідрука “Зазирни у мої сни” з автографом автора!

P.P.S. Конкурси проводяться лише у фб та вк.

ACmVXYwa9ig