Tвій шанс: Sziget оголошує конкурсний відбір молодих українських гуртів

Tвій шанс: Sziget оголошує конкурсний відбір молодих українських гуртів

Sziget Україна запрошує молоді українські гурти взяти участь у конкурсному відборі, переможці якого представлять Україну на найбільшому фестивалі східної Європи Sziget Festival, який пройде з 9 по 16 серпня в Будапешті.

Відбір проходитиме у 3 етапи:

1. з отриманих заявок офіційне преставництво Sziget Україна відбере 40 конкурсантів;

2. з них буде обрано 6 фіналістів: 3-х визначать глядачі, шляхом голосування на сайті конкурсу і ще 3-х назвуть музичні експерти;

3.  ім’я переможця стане відоме 30 квітня, на фіналі відбору у столичному клубі “Sentrum”, після живих виступів усіх претендентів.

Подати заявку на участь можна до 20:00 16 березня, однак для цього потрібно виконати кілька умов: sziget

 

До складу професійного журі конкурсу ввійшли 10 діячів української музичної індустрії, зокрема, музичні журналісти та радіоведучі, повний перелік експертів можна побачити тут. Імена ще 2-х членів журі наразі тримають в секреті, відомо, що одним з них стане відомий український виконавець, а другим – закордонний музичний експерт.

Нагадаємо, що цього року пройде ювілейний, вже 25-й Sziget Festival. І ось імена перших хедлайнерів фестивалю: Kasabian, Tom Odell, The Kills, White Lies, GusGus, PJ Harvey, alt-J та багато інших.

У минулі роки Україну на сцені Sziget вже представляли Brunettes Shoot Blondes та Onuka.

Більше інформації про конкурсний відбір шукайте тут.

 

категорії