Ticket to the moon: Ілон Маск анонсував політ туристів до Місяця

Ticket to the moon: Ілон Маск анонсував політ туристів до Місяця

Вже наприкінці 2018-го року SpaceX відправить до Місяця перших космічних мандрівників, таким чином космічна компанія Ілона Маска заявила, що планує виходити на туристичний ринок.

Наразі заплановано лише один тур і відбудеться він у другій половині 2018-го року. Набір туристів вже завершено, їх буде двоє і ними стануть не професійні астронавти чи науковці, а приватні особи, імена яких наразі тримають у секреті. Однак Ілон Маск запевнив, що це не “зірки Голлівуду”, і наголосив, що вони вже неабияк фінансово посприяли подорожі.

Корабель, на якому здійсниться подорож (“Dragon 2”), не буде зупинятись на Місяці, лише здійснить політ навколо нього. Триватиме мандрівка близько тижня.

"Dragon 2"

Корабель “Dragon 2”

Вже у 2017-му році розпочнеться підготовка туристів до подорожі, – це будуть фізичні тренування та різноманітні медичні обстеження. Лише після того, як вони їх успішно пройдуть, стануть відомі імена щасливчиків.

У 2017-му також пройдуть тестові запуски безпілотних кораблів, оскільки SpaceX наголошують, що політ є надто ризикованим і туристи цілком усвідомлюють, на що йдуть. “Вони не наївні, і ми, зі свого боку, будемо докладати всіх можливих зусиль, щоб звести ризик до мінімуму. Але він все одно не нульовий”, – заявив Ілон Маск.

Джерело

Фото

категорії