Стартує безкоштовний онлайн-курс від українського Google з основ AdWords

Стартує безкоштовний онлайн-курс від українського Google з основ AdWords

20 березня стартує новий онлайн-курс від фахівців українського Google AdWords. Впродовж 3-х тижнів кращі фахівці команди допоможуть слухачам краще зрозуміти усю систему AdWords, навчать як правильно орієнтувати свої цілі та оптимізувати рекламні кампанії завдяки сервісу. Курс абсолютно безкоштовний.

Навчання стартує 20 березня і триватиме близько 3-х тижнів, до 12 квітня. Реєстрація триває на сайті компанії, однак приєднатися до курсу можна й протягом навчання.

OsxXS5Y3EW

Курс складатиметься з 8 невеличких вебінарів (10-15 хв), які будуть транслюватися на каналі команди в YouTube згідно з розкладом. Кожен тиждень учасники, за власним бажанням, можуть виконувати домашні завдання у своєму акаунті AdWords, і саме ті слухачі, які зможуть виконати усі завдання, отримають пам’ятний сертифікат від Академії. З програмою курсу можна ознайомитися тут.

Фахівці запевняють, що курс буде корисним, як новачкам, які лише починають роботу з AdWords, так і досвідченим користувачам, які прагнуть отримувати більше від реклами.

категорії