Що дивитись, слухати, читати

Що дивитись, слухати, читати

Новинки музики та літератури: PUR:PUR, Антитіла, Плесо, Богдан Логвиненко, Андрій Любка.

PUR:PUR презентували відео «Искусство» на однойменну пісню, написану на вірші сучасної поетеси Ах Астахової. У новій роботі використали технологію нейромереж, у результаті було знято та змонтовано 6150 кадрів, оброблених додатком «Vinci». «Искусство» – це історія пошуку себе та любові. Сама робота вийшла дуже яскравою та позитивною.

https://www.youtube.com/watch?v=fHFje8ijT4U

Нехай осіння хандра вас не переслідує, слухайте, а ще краще – танцюйте під нову пісню Антитіл «Танцюй». Щоб шанувальники групи могли насолодитися і візуально новим матеріалом, через декілька днів після презентації пісні на офіційних сторінках гурту з’явилось відео. І хоча в кліпі ви побачите столичні локації та почуєте частинку пісні «Як тебе не любити, Києве мій», територіальних обмежень немає)

https://www.youtube.com/watch?v=ThSvGCaij5Q

Львівська група Плесо готується під кінець вересня видати дебютний міні-альбом. Можна послухати два сингли з майбутньої роботи:

Ще одна з шести пісень ЕР була виконана в костелі Святого Лазаря, тому поки можете переглянути відео-лайв:

https://www.youtube.com/watch?v=v9327Mzz0XI&feature=youtu.be

perehozhi_0Богдан Логвиненко презентував нову книжку «Перехожі»це короткі історії про тих, кого автор зустрічає під час подорожі Таїландом, Лаосом, В’єтнамом, Малайзією та Сінгапуром. «Тут корінні мешканці і туристи, індійські студенти і в’єтнамські мільйонери, типові таксисти і нетипові власники кафе. Усі, чиїми очима дивиться мандрівник, усі, чиїми вухами він слухає. Ті, ким захоплюється, ті, кому дивується, ті, яких не розуміє. Ті, які його обдаровують — і, може, він сам не знає, хто більше: старий дисидент, який дає цінні поради про життя, чи десятирічний хлопчик, який не боїться розповідати про свої мрії…», – вказано в анотації.

 

 

 

6kq1dos6t7mНа фестивалі «MERIDIAN CZERNOWITZ» відбулася презентація нової прозової книжки Андрія Любки «Кімната для печалі» – збірки сюжетно не пов’язаних між собою оповідань. Оповідання про покинутих, ревнивих, зовсім юних і поглинутих спогадами про вже прожите життя – усі ці люди на межі відчаю знаходять власне місце для плекання туги, кімнату для печалі, захисну мушлю. Знаходять, бо знають: саме самотність – найприродніший стан людини.

 

 

 

Вже наступного тижня чекаємо збірку оповідань «#Невимушені» Катерини Бабкіної, Мирослава Лаюка, Марка Лівіна, Ірини Цілик, Артема Чеха, ще трохи залишилось до випуску нового альбому та кліпу від Веремій, Bahroma теж обіцяє порадувати новою відеороботою, тому слідкуємо  і надалі за релізами  та презентаціями.

 

Автор: Тетяна Коробка

категорії