Google збудує нову надсучасну штаб-квартиру, потрапити до якої зможе кожен

Google збудує нову надсучасну штаб-квартиру, потрапити до якої зможе кожен

У Каліфорнії, у місті Маунтін-Вью розпочинається будівництво штаб-квартири інтернет-гіганту Google. Споруда обіцяє стати справжнім архітектурним та технологічним дивом, а потрапити до неї зможе кожен охочий.

google-charleston-east-7

Проект штаб-квартири з’явився ще у 2015-му, однак дозвіл на будівництво Google отримали лише зараз. Головна ідея проекту – створити максимально технологічний та сучасний центр, який буде відкритий для усіх гостей. Потрапити до штаб-квартири зможе кожен, вхід буде вільним, і, окрім цього, планується, що простір буде слугувати майданчиком для освітніх семінарів, лекцій та виставок сучасних технологій.

4

За задумом архітекторів, майже вся споруда буде покрита склом, аби приміщення було максимально світлим. І, звичайно, воно буде великим: висота будівлі сягатиме 33 метри, а загальна робоча площа – більше 55 м2. Застосують і екологічні новації, зокрема будуть вмонтовані сонячні панелі, а у підвалах розмістяться спеціальні цистерни, за допомогою яких можна буде збирати дощову воду для подальшого використання.

google-charleston-east-6

Чимала територія буде виділена і для громадського простору навколо штаб-квартири, де буде створений парк для усіх гостей, у якому можна перепочити в кафе та ресторанах.

metalocus_google-charleston-east_05Будівництво розпочнеться вже незабаром, улітку 2017-го, а завершити його планують у 2019-му.

Mx4K9bZHT8ieyiUV7xDO_Q

Фото

категорії