Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 7 – 13 листопада

Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 7 – 13 листопада

Попередній тиждень потішив багатьма хорошими релізами та новинками.  Жадан і Собаки, The Maneken, Карна, Женя і Катя, Плесо, Martovi Orchestra, «Awesome Lviv» та «Гніздо горлиці» у підбірці від «Території твого розвитку».

Жадан і Собаки презентували трек «Ракети»: «Робота вийшла ліричною і серйозною. Нам важливо говорити про час, у який ми живемо, про країну, яку ми любимо, і про людей, чиї увага та реакція для нас завжди багато значили. Місцями все це звучить дещо меланхолійно, але любові у цій пісні все одно більше. А ще надії. І живого дихання».  Вперше ця пісня зазвучала на виставах Ярої Мистецької групи «1917/2017: Тичина, Жадан і Собаки», які проходили у Києві та у Львові.

«Ця країна не боїться зважитись і говорити.
Вчи її нічні слова, слухайся в цей тривожний шепіт.
Вчи її зимовий грунт і вчи її осінню тишу,
вчи її ламкі шляхи й важкі озерні узбережжя».

The Maneken представив ЕР «Sale 90%», який разом з двома попередніми міні-альбомами «Sale 30%» та «Sale 60%» складають лонгплей «Sale». До останнього ЕР увійшло 4 композиції.

The Maneken – це українська електронік-рок-група, заснована композитором та саунд продюсером Євгенієм Філатовим.

Для всіх фанатів КАРНИ хороші новини – гурт презентував нову пісню. Що тут ще казати – просто слухаємо)

https://www.youtube.com/watch?v=1_mNLrA1hWE

Романтичні Женя і Катя презентували дебютне відео на пісню «Втомлене місто». До речі, малюнки для кліпу створила Катя Тітченко, учасниця групи.

https://www.youtube.com/watch?v=PB7owInyvz8

Вже зовсім скоро львівське ПЛЕСО має представити новий ЕР, а на цьому тижні група презентувала пісню «Імена», яка теж увійде до майбутнього міні-альбому.

Martovi Orchestra презентували  відео та сингл «Нехай збувається». Цей трек також увійде до майбутнього альбому групи. Цікаво, що головну роль  у відеороботі вінничан виконала співачка daKooka.

«Над цим відео ми працювали так, як ніколи раніше не доводилось. Нам допомагали наші віддані друзі та слухачі з декількох містУкраїни. Вони стали частиною цілого хору, який долучився до запису треку, та зіграли важливу роль на знімальному майданчику!» – розповідають музиканти про кліп.

https://www.youtube.com/watch?v=Jm__w6D7EuA

Видавництво «Основи» презентували путівник про Львів – «Awesome Lviv», який увійшов до серії «Awesome Ukraine».

Львів – місто, яке вас зачарує. Тут постійно п’ють каву, шпацерують вузькими вуличками, обідають та вечеряють у химерних ресторанах. Архітектура міста, яка подекуди вже втратила свою велич, але не свій шарм, сильні мистецькі та літературні традиції – це те, що відрізняє Львів від будь-якого іншого українського містечка.

«Awesome Lviv» – третє видання у популярній серiї англомовних путiвникiв «Основ».

awesome-lviv

У кінотеатрах можна переглянути фільм «Гніздо горлиці», який став сенсацією на Одеському кінофестивалі. А на Індійському фестивалі кінофільмів у Мумбаї картина була визнана журі найкращим повнометражним фільмом.

Робота над фільмом тривала три роки. За сюжетом головна героїня повертається додому із заробітків, де на неї чекають чоловік та донька. Проте не все так просто, коли потрібно робити вибір між життям, яке ти знала, і тим, яке ти привезла з собою.

https://www.youtube.com/watch?v=J9BvNKHXAPw

 

Основне фото: Chris Castro

категорії