Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 5 – 12 грудня

Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 5 – 12 грудня

Попередній тиждень виявився продуктивним на появу нових, довгоочікуваних та цікавих релізів. Brunettes Shoot Blondes, АНТИТІЛА, The Elephants, ДахаБраха, LETAY, O.TORVALD та ARLETT у підбірці від «Території твого розвитку».

Brunettes Shoot Blondes презентували lyric-video на пісню «Every Monday». Летерінг на бас-бочці спеціально розробив талановитий філіппінський художник Gian Solamo.

https://www.youtube.com/watch?v=Y0ciYF3d8g8

АНТИТІЛА представили новий альбом «Сонце» та наступного року вже спланували тур у його підтримку.

Тарас Тополя: «Ще два місяці тому було складно повірити, що ми встигнемо випустити цю платівку. Дуже щільний концертний графік ставив під сумнів наші плани, але весь творчий потенціал, накопичений за два роки, просто виплеснувся з нас у студії. Кожен день ми творили. Експериментували, додавали і видаляли, будували і ламали. Іноді все з початку, але головне – в кайф. Все відбулося на одному диханні. Пісні дуже різні, деякі – кардинально протилежні по емоціях. “Сонце” – це звичні «Антитіла», але в якісно новому саунді».

Дебютний альбом “COLORS” від The Elephants вийшов на лейблі VIDLIK. Саундпродюсером цього релізу сумчан став Евгеній Філатов.

ДахаБраха презентували альбом «Шлях», до якого ввійшло 10 пісень.

«Цей альбом створювався у дуже складний час для нашої Батьківщини. Ми хочемо присвятити його тим, хто віддав своє життя за нашу свободу, тим, хто продовжує стояти на її сторожі і тим, хто йде непростим шляхом вільної людини, не втрачаючи надії».

LETAY, ті, що колись називались We ARE!!, представили альбом «Вітер без пилу».

O.TORVALD презентував кліп на пісню “Твой дух – твое оружие”, яка стала саундтреком до українського спортивного екшену “Правило бою” з Женею Галичем у головній ролі. Прем’єра фільму запланована на січень 2017 року.

https://www.youtube.com/watch?v=eBHEARBpVgg

ARLETT разом із Jerry Heil презентували сингл «Електрична Зима».

«Електрична зима – спокійна та водночас вибухова. Ця пісня про пошук кохання, дружби або самого себе – кожен знайде в ній своє».

категорії