Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 3 – 9 січня

Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 3 – 9 січня

Релізи першого тижня цього року: цікаві, літні, неординарні та злегка ностальгічні. Dakh Daughters, Кімната Гретхен, РОЛЛІКС, Гич Оркестр, The Hypnotunez, Joryj Kłoc, Веремій у підбірці «Території твого розвитку».

Dakh Daughters представили відео на пісню “Людина”.

“Композиція “Людина”займає особливе місце у дебютному альбомі “IF”. Ця пісня була написана в період творення вистави “Антігона” (вистава за участі Dakha Daughters, реж. Люсі Берелович). І відеоряд у неї вдався не менш особливий. Режисер Diana Rudychenko (українка, яка давно живе в Парижі, вже знайома слухачам за кліпом “Весна” гурту “ДахаБраха”) створила неймовірне, сплівши низку співпадінь та обставин. Усе було зняте одним кадром у Парижі, у майстерні французького скульптора Amira Roti (саме він створив відому скульптуру під час Революції Гідності у січні 2014). Привідкриємо невеличку таємну завісу – це перша версія кліпу… Трішки згодом ми познайомимо вас із альтернативною версією, але на все свій час”, – йдеться на офіційних сторінках гурту.

https://www.youtube.com/watch?v=v0IvKW0-6jA

Вже другий поспіль сингл випустила Кімната Гретхен. Композиція називається “Антидепресанти”.

https://www.youtube.com/watch?v=-djse-ajQ2k

РОЛЛІКС презентували відео на пісню “Музьйо”. У кадр також потрапили Андрій Хливнюк, Сергій Мартинюк, Женя Галич, Мяч Дредбол, Фагот, Noize MC та інші музиканти.

«Зроби музьйо гучніше!».

https://www.youtube.com/watch?v=lylNmotg6e8

Гич Оркестр завершили роботу над новим альбомом “Під маркою Івана Яковича” та представили перший сингл – старокитайську народну пісню “Дівчина Воячка”, яка була перекладена Іваном Франком 20-22 липня 1914-го року.

The Hypnotunez поділилися новим live-відео “AZATHOTH”.

Відтепер альбом “KOZA” від Joryj Kłoc, який є третім на рахунку групи, можна слухати у будь-який час –  він з’явився у вільному доступі.

Проте підтримати музикантів і придбати альбом ніхто не забороняє :)

Веремій, які у вересні 2016-го презентували новий альбом “Доки є крила”, під кінець року вирішили зробити подарунок шанувальникам у вигляді п’яти радіореміксів.

 

Фото: Skyler Smith

категорії