Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 27 грудня – 2 січня

Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 27 грудня – 2 січня

Останній тиждень 2016-го потішив новими проектами, піснями, лірик-відео та натяками на хороші релізи вже в цьому році. Kolos&Brothers, ТНМК, Друга Ріка, ЕЁ, СКАЙ, The Elephants у підбірці від “Території твого розвитку”.

Kolos&Brothers презентували свій перший сингл з дебютного альбому, вихід якого запланований менш ніж через місяць. “Пісня щастя” – композиція, присвячена дитинству, плинності та циклічності життя. Про особливі речі та спогади, які для кожного покоління важливі, але такі різні. Легка ностальгія за дитячою безтурботністю та щира вдячність батькам за все.

Kolos&Brothers – сайд-проект музикантів ФІОЛЕТу: Сергія Мартинюка (Колоса), барабанщика Валентина Миронюка та клавішника Петра Свіста. Перший альбом обіцяє бути багатогранним у своїй стилістиці: від хіп-хопу та реггі до танцювальної електроніки.

ТНМК презентували пісню “Різдво – рок-н-рол”.

“Розбираючи матеріал до нового альбому, ми вирішили обов’язково зробити пісню з приспівом “Новий Рік – попса, Різдво – рок-н-рол”, бо це відчуття зростає рік від року. Повернулися з гастролів 26 грудня, сіли на студії, і ось він – найоперативніший, мабуть, трек у нашій історії”, – розповів Олег “Фагот” Михайлюта

“Колись давно ми відпочивали в Карпатах і Ігор Пелих повів весь натовп колядувати. Для нас, харків’ян, це було ніби й новим, але водночас і подорожжю у власне минуле, такий собі привіт пращурам від нащадків. З того Різдва наші приоритети в новорічних святах змінилися, про це і пісня, написана, між іншим, взимку в Карпатах”, – поділився Олександр “Фоззі” Сидоренко.

Група “её” випустили пісню “Kateryna” та лірик-відео до неї. Композиція написана за мотивами поеми “Катерина” Тараса Шевченка.

https://www.youtube.com/watch?v=jf0YLZZ1tWc

Друга Ріка представили перший сингл “Монстр” із майбутнього альбому.

https://www.youtube.com/watch?v=Q3bCibG16D8

СКАЙ презентували новий трек “Я тебе люблю”, який побореться за право представляти Україну на “Євробаченні”.

“Над цією піснею ми працювали близько року і з самого початку ми знали, що така пісня створена саме для “Євробачення”. Спеціально для неї Артем Рощенко написав партитури, і ми записали справжній симфонічний оркестр. Це були просто фантастичні відчуття. Останні півроку ми займалися її підготовкою, поєднуючи з випуском нового альбому і нашим туром по Америці. У роботі над піснею ми задіяли дуже велику кількість музикантів і саунд-продюсерів з різних країн. Ми врахували різні світові музичні тенденції, тому сподіваємося бути почутими не тільки в Україні, але і у всьому світі”, – коментує Олег Собчук

The Elephants презентували святковий сингл “Засинає весь світ”, адже саме це потрібно для створення гарного настрою. До речі, це перша україномовна пісня в їхньому репертуарі.

 

Фото: Jon Flobrent

категорії