Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 17 – 25 січня

Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 17 – 25 січня

Кліп про любов, нові пісні, дебютний альбом, тизер документального фільму про фрік-кабаре та аудіокнига. The Gitas, PALiLAP, EPOLETS, DETACH, NAILERY, Dakh Daughters і “Тамплієри” Сергія Жадана в підбірці “Території твого розвитку”.

The Gitas презентували ще один трек “Magic” з майбутнього альбому. Нова композиція – це заклик прислухатися до природи та Всесвіту, своєї душі та бути готовими до змін.

Максим Савченко, він же PALiLAP, оприлюднив другий сингл “Робот” з  майбутнього ЕР, презентація якого запланована на 9 березня.

“Там, Де Тебе Знайду” – перша представлена композиція з дебютного міні-альбому.

https://www.youtube.com/watch?v=R6ArJL-YIhU

EPOLETS розповіли про пристрасть та любов в кліпі на пісню “Я хочу бути з тобою”.  Цей трек також увійде до наступного альбому одеситів, очікувати який потрібно восени цього року.

https://www.youtube.com/watch?v=RcJ8os0zc_Q

“Dіstance” – нова пісня від DETACH, з якою рокери поборються за право представляти Україну на “Євробаченні”.

https://www.youtube.com/watch?v=n54B7RYBcU4

Кияни NAILERY презентували дебютний альбом “SILVER&GRAY”.

“Альбом про протистояння, про війну, про темну і світлу сторону. Про людей, які пішли з нашого життя, про людей, які прийшли в наше життя. Про віру і щастя, про свободу і любов. Сподіваюся, нам вдалося добитися в цьому альбомі поєднання простого, часом примітивного звучання, але при цьому глибокого і насиченого саунду. Цей альбом – це цілісна історія взаємодії чотирьох музикантів із загальними цілями і музичними смаками. Протягом року ми шукали своє звучання, і як результат – даний альбом”, – розповідають музиканти.

Реліз документального фільму “Рози” про Dakh Daughters планується на цей рік. Режисером роботи стала Ірена Стеценко, яка також була  і саундпродюсером колективу протягом трьох років.
“Це погляд ізсередини від учасника команди… Ця історія дуже жіночна. Сильна, тендітна, емоційна”.

https://www.youtube.com/watch?v=FgkADQ2DOcA

Відтепер збірка віршів “Тамплієри” Сергія Жадана буде ще й в аудіоформаті. Вірші зі збірки, яка стала однією з головних літературних подій 2016-го року, читають Сергій Жадан, Сергій Михалок, Остап Ступка, Олексій Горбунов, Фоззі, Ірена Карпа, Сашко Положинський, Ярослав Лодигін, Каша Сальцова, Дмитро Ярошенко, Анджеліка Рудницька та Тарас Чубай.

“Для мене кожна нова книга віршів – це така собі антологія різних голосів, різних інтонацій. Я їх особисто завжди чую. Але страшенно цікаво, як їх чують усі інші. Тому вся ця затія – неймовірне зібрання різних голосів. Сильних, зворушливих, веселих і печальних. Я надзвичайно вдячний друзям, музикантам та акторам, за те, що підтримали цей проект, що оживили ці вірші своїми інтонаціями, що підтримали нашу благодійну ініціативу. Сподіваюсь, вірші в їхньому виконанні багато кому додадуть сил та упевненості. Адже поезія і створена для того, аби додавати нам сил та впевненості”, – розповідає Сергій Жадан.

Презентація аудіокниги відбудеться 9-го лютого 2017 року в Києві. Під час події учасники запису обговорять книгу та прочитають вірші. На події також буде презентовано благодійний фонд Сергія Жадана, що направить весь прибуток від продажів дисків та електронних копій, проданих квитків на допомогу дітям загиблих військових.

z2

категорії