Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 13 – 19 грудня

Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 13 – 19 грудня

В останні тижні цього року з’являється багато релізів, вартих уваги. Нові альбоми, сингли, відео та книги не можуть не тішити, до того ж, попереду ще два дайджести, які поставлять логічну крапку в новинах музики, літератури та кінематографу 2016-го. БУМБОКС, ПРАВИЦЯ, THE HARDKISS, BAHROMA, OT VINTA, КІМНАТА ГРЕТХЕН та «Тигролови» у підбірці від «Території твого розвитку».

«Рік тому Бумбокс випустили пісню «Люди». Через тисячі кілометрів, 20 міст туру, 40 тижнів перебування у радіо-чартах, виявилося, що це одна з найпопулярніших пісень в історії гурту. Нам захотілося зробити подарунок всім, хто слухає нас, всім, хто ходить на наші концерти, всім – від die-hard-фанів до новоприбулих. І ми вирішили перезаписати пісню «Люди». Ідея прийшла до Андрія Хливнюка і Олексія Согомонова під час обіду в київському кафе. По радіо грала акустична обробка «Smells Like Teen Spirit», Согомонов розповідав про чергові плани,  Андрій зовсім несподівано запропонував записати акустичну версію пісні «Люди». У подарунок».

За дванадцять років існування групи це не перший досвід перезапису власної пісні, можна згадати «та4то», альбом «Все Включено», симфонічну версію пісні «Пепел».

ПРАВИЦЯ презентували кліп на пісню «Губи солодонькі».

Музика ПРАВИЦІ – це креативний та свіжий погляд на пісні, які виконувались сотні років тому. Гурт надає їм нового дихання, не втрачаючи самобутніх народних особливостей.

https://www.youtube.com/watch?v=g_tkL1zzlQw

THE HARDKISS презентували сингл «Closer».

https://www.youtube.com/watch?v=8ZdLE8myOqc

BAHROMA презентували відеороботу на пісню «Камень». Це перша пісня з майбутнього альбому, яка стала новим вектором у творчості  групи.

«У нас було всього 10 годин, за які ми встигли побудувати і зруйнувати світ молодої дівчини. Одержима своєю кар’єрою, вона намагається позбутися від примар минулого».

https://www.youtube.com/watch?v=bVbIRwlB2dk

КІМНАТА ГРЕТХЕН презентували пісню «Airplane». А невдовзі очікується відеоробота на пісню «Тварини».

Головний таємничий артефакт розкопок у Рівному представлено у новому кліпі OT VINTA«МИ КОЛО!» Стародавні жорна прадавньої культури стали не тільки окрасою відеороботи, а й дали змогу отвінтістам відчути себе справжніми млинарями Суренжу.

https://www.youtube.com/watch?v=h1l9RXy03Ls

Видавництво «Основи» розпочало продаж одного з нaйбільш зaхопливих ромaнів укрaїнської літерaтури «Тигролови» – це історія Григорія Многогрішного тa його життя у родині Сірків нa Дaлекому Сході. Татуювальник Денис Темний став ілюстратором роману.

tiggrolovi

 

Основне фото: Matthew Hamilton

категорії