Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 10 – 16 січня

Читай, слухай, дивись. Дайджест українських новинок 10 – 16 січня

Сумні пісні, музичне повноліття, дебютні альбоми та фільм про спорт — саме таким видався попередній тиждень. ФІОЛЕТ, Без Обмежень, Валентин Стрикало, Mund, The Gitas та “Правило бою” у підбірці “Території твого розвитку”.

ФІОЛЕТ презентував сингл “Тиша”. Це сильна, відверта та чуттєва композиція про вічне.

“Пісня “Тиша” творилася у напрочуд неспокійні передноворічні дні минулого року. Розвинута до повноцінної пісні, піано-замальовка створювалася три години, трохи більше – записувалася. На одному диханні. Чи не найсумніша пісня в історії Фіолету – написана в Києві, записана в Луцьку. Створена під враженням спонтанного спіритичного сеансу і знайомства з таємничою дівчинкою Віолеттою, котра нашептала мені на вухо декілька химерних історій. Бережіть рідних, поки вони з нами”, – розповідає Сергій Мартинюк, фронтмен ФІОЛЕТу.

Без Обмежень представили пісню “Тону”, яка ввійде у наступний лонгплей гурту. До речі, цього року група святкує своє 18-річчя.

Також гурт Без Обмежень вже є серед оголошених учасників фестивалю Razomfest, який відбудеться у квітні цього року.

Група Валентин Стрикало на сторінках у соцмережах опублікувала live-відео, яке записане на студії “Istok”. До лайву ввійшло дві пісні: “92” та  “Ускользает”.

https://www.youtube.com/watch?v=1R1YLBSpeFU

Пимін Давидов, він же Mund, презентував дебютний альбом “Hunting”, робота над яким тривала близько двох років. До платівки ввійшло 12 треків.

Сашко Чемеров й надалі шле привіти з-за океану. The Gitas представили кліп на пісню “Beverly Kills”. Вже незабаром очікується вихід однойменного альбому.

https://www.youtube.com/watch?v=kDWXs-Lqu2g&t=15s

Цього тижня розпочалися прес-конференції та передпрем’єрні покази фільму “Правило бою”, у якому одну з головних ролей зіграв Женя Галич.  Саундтреки до фільму записали O.torvald та Ярмак.

Фільм розповідає про відомого в минулому олімпійського чемпіона Карпова (Олексій Горбунов) – тренера, майстра спорту з боксу, який готує сина Ігоря (Женя Галич) до чемпіонського бою і бере в якості спаринг-партнера Тараса (Влад Нікітюк). Тарас – звичайний хлопець з вулиці, який в останній момент, у силу обставин повинен замінити сина тренера і виступити у фінальному поєдинку проти грізного противника.

https://www.youtube.com/watch?v=4CrVQVJmsW0

 

категорії

  • http://salo.in.ua/ Oleksandr Golodiuk

    приємно спостерігати за тим як розвивається українська музика