Поїхали безкоштовно до Ізраїлю?

Поїхали безкоштовно до Ізраїлю?

Два рази на рік група молоді з України летить до Ізраїлю. Це унікальна безкоштовна молодіжна освітня поїздка, отримати яку можна лише раз у житті. Це цікава подорож у 10 днів, і називається вона Тагліт, що в перекладі з івриту означає “відкриття”.

Taglit Birthright Israel (“Ізраїль за правом народження”) – це найбільш видатний єврейський благочинний проект. Співзасновники Чарльз Р. Бронман та Майкл Стейнхарт створили безпрецендентне партнерство між урядом Ізраїлю, федераціями єврейських громад та приватними благодійниками у всьому світі, що дозволило зробити цю програму безкоштовною для учасників.

З моменту запуску програми Тагліт у 1999 році майже 500 000 молодих людей скористалися цією приголомшливою можливістю. За 10 днів учасники встигають об’їздити всю країну з півночі на південь, відвідують бедуїнів у пустелі, їдуть на кордон із Сирією, купаються у Мертвому морі, гуляють по нічному Тель-Авіву і обов’язково залишають свої записки в Єрусалимі у Стіні Плачу. Учасники знайомляться як з історичним, так і з сучасним Ізраїлем. Відвідують найпрогресивніші, найунікальніші центри і місця у країні. На 5 днів до групи приєднуються ізраїльтяни – учасники їхнього віку, які вже давно живуть або народилися в Ізраїлі. Деякі з них служать в армії, інші навчаються в університеті. Для них Тагліт – це також подарунок.

92

Хто має право на поїздку?

Отримати право на поїздку Тагліт учасник може, якщо відповідає наступним критеріям:

– наявність єврейського коріння (бабуся чи дідусь, чи прабабуся).

– вік від 18 до 26 років включно.

– ніколи не були в Ізраїлі в організованій поїздці довжиною більше ніж 3 місяці.

Якщо учасники відвідували родичів в Ізраїлі чи їздили у приватні подорожі за власною ініціативою, це не позбавляє права на Тагліт. Право на участь у програмі підтверджує консул згідно з документами, які учасник має подати на консульську перевірку.

Як така поїздка може бути безкоштовною?

Участь у Тагліт безкоштовна завдяки благодійникам, місцевим єврейським громадам та уряду Ізраїлю. Учасник сплачує депозит, як гарантію участі, який повертається йому при поверненні в Україну. Тому можна вважати, що Тагліт – це подарунок.

У програму входять квитки на літак у обидва кінці Україна-Ізраїль-Україна, ізраїльська страховка, проживання, харчування, пересування в туристичному автобусі з кондиціонером та інтернетом, квитки в усі музеї на маршруті, послуги кваліфікованого персоналу та гіда, цілодобова охорона та супроводження медика.

93

Коли відбудеться наступна поїздка?

Наступна поїздка влітку 2017 року. Виліт з міст: Київ, Одеса, Львів. Реєстрація на літній Тагліт закінчується у квітні. Щоб стати учасником, потрібно написати координатору.

Контакти для зв’язку:

Юлія Крот – координатор Тагліт з IsraelExperts, що є 6-разовим володарем нагороди “За кращу освітню програму”. Освітні програми відзначені численними нагородами і не мають аналогів.

Сайт організатора

Реєстрація на поїздку за посиланням

Більше деталей можна дізнатися на сторінці вконтакті та написавши на електронну пошту –yulya.krot07@gmail.com

Фотографії до статті Жені Євдокимової (мадрих IsraelExperts).

 

категорії