Топ-3 книги для самостійного навчання

Топ-3 книги для самостійного навчання

Ніхто не стоїть на місці. І ми з вами теж. Університети вже давно не можна назвати останньою надією на хороше майбутнє, а тим більше – єдиною. Платні та безкоштовні онлайн-курси доступні кожному, а окрім того, щодня з’являються нові школи, тренінги та майстер-класи. Людина має усі можливості навчатися та вдосконалюватись, а ще, одним хорошим вчителем є, звісно, книга. Мотиваційні, навчальні, з яскравими прикладами та завданнями, з відвертими сповідями та історіями успіху. Яких тільки видань не знайдеш зараз на книжкових полицях магазинів. Сьогодні пропонуємо вам 3 хороших та дієвих книги для самонавчання.

Пиши, сокращай. Максим Іляхов, Людмила Саричева

1-4Ця книжка стане в нагоді усім, хто пов’язав своє життя з текстами. Насправді, вона буде корисною усім без винятків. Тут про те, що «краткость – сестра таланта». Не потрібно вставних слів, штампів, завчених «крутих і професійних» конструкцій для хорошого тексту. Не варто писати десять епітетів до одного слова, щоб текст став сильнішим. Ваша оцінка не потрібна для продажу товару/послуги, бо людина слухає найперше себе. Факти – це основне. Тут про те, як створити сильний та хороший текст, при тому цікавий та смачний. Поради чіткі, приклади вдалі, завдання корисні та зрозумілі. Всього книга розділена на три розділи:

Віджати воду

Донести думку

Розказати про себе

До речі, електронного видання немає і не буде. Про це повідомили автори у книзі, тож не купуйте піратських версій, навіть якщо побачите. Та й виділяти вдалі думки зручніше на папері, а таких думок тут багато.

Ха-Юн Чанг. Економіка. Інструкція з використання

1_2Була у мене в школі економіка. І в університеті теж була. Пройшла повз мене, не зачепила, але лишила по собі трохи негативного осаду та розчарування. Бо наука ця справді дуже корисна, а наш стан викладання не те, що вимагає кращого – він взагалі катастрофічний. Але цікаву для себе інформацію я шукаю самостійно, тож дуже зраділа, коли на полицях книгарень з’явилася ось ця книга. Якщо ви хочете розуміти економіку, але страшно боїтеся усіх цих термінів, незрозумілих словечок і цифр, то купуйте книжку зараз же. Простими словами, влучно, чітко, зрозуміло відомий корейський економіст нам, хіба що не розжовує, розказує, як вчити економіку, для чого і що з тими знаннями робити потім. А ще, вчитайтеся тільки у назви розділів у книзі з ЕКОНОМІКИ – «Хай розквітне сотня квітів». Пісня, а не книжка!

Як читати мости? Едвард Денисон і Йан Стюарт

1_3Інтенсивний курс історії створення мостів. Ви бачите мости чи не щодня, але навряд чи задумувалися про них хоч на мить. Це книга, яка буде цікавою для всіх, хто або хоче знати усе про усі мости, або хоче розширити свій кругозір. Тут про види мостів та їхню структуру, про призначення та новітні інженерні технології. Ви навчитеся не просто дивитися, а бачити мости, зчитуючи підказки, які зашифровані у них. Дізнаєтеся про щойно побудовані конструкції та мости прадавні. А ще, тут повно ілюстрацій, схем та фотографій, які допоможуть розібратися у прочитаному відразу ж.

 

Пропонуємо зайняти вечори цими книгами, щоб у новому році використовувати отримані знання на практиці. І, звісно, читати нові книги.

 

Автор: Стефанія Виноградова

Основне фото: Pj Accetturo

категорії

  • http://salo.in.ua/ Oleksandr Golodiuk

    Хто що читав з цього, які враження?

    • Tonia Chundak

      Читала першу, сподобалася